TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY
HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY W KOSTKOWIE odbył się 12.02.2010r. Były to rozgrywki dla adeptów piłki nożnej uczęszczających do pierwszej klasy gimnazjum i młodszych. W turnieju organizowanym przez Dyrekcję oraz nauczycieli wychowania fizycznego Samorządowego Zespołu Szkół w Kostkowie wzięło udział 7 zespołów reprezentujących 5 szkół- Luzino, Żelistrzewo, Bożepole oraz po dwie z Kostkowa i Łęczyc.
Bezkonkurencyjne w tym turniej okazało się Gimnazjum z Luzina, które zdobyło komplet punktów pokonując kolejno: Kostkowo II 3:0, Łęczyce II 7:1, Kostkowo I 3:0, Żelistrzewo 3:2, Bożepole 2:1, Łęczyce I 2:1.
Bardziej zacięta rywalizacja była o niższe miejsca na podium, ostatecznie jednak drugie miejsce zajęła drużyna reprezentująca Gimnazjum w Żelistrzewie, a na najniższym miejscu podium stanął drugi zespół Łęczyc.
Wynik osiągnięty przez młodych piłkarzy z Luzina dobrze rokuje na przyszłość i daje nadzieje na kolejne sukcesy.

Skład zwycięskiej drużyny:

Michał Roicki, Adrian Mienik, Mikołaj Kędziora, Kamil Wenta, Dawid Stenka, Jakub Drabik, Kamil Gruba.

Klasyfikacja Końcowa turnieju:

1. Luzino