Gimnazjum – podziękowania dla rodziców.

,,Serdeczne i szczere podziękowania za zaangażowanie w pracy na rzecz społeczności szkolnej - Wiôldżi Bóg zapłac” tymi słowami dyrektor podziękował Pani Teresie Pawłowskiej za dwuletnie przewodniczenie Radzie Rodziców. Pani Teresa w tym czasie koordynowała potrzeby, uwagi, życzenia rodziców uczniów. Dyrektor wyraził swoją wdzięczność nie tylko przewodniczącej, ale całemu Prezydium, jak i wszystkim rodzicom angażującym się w sprawy szkoły. Społeczność uczniowska podziękowała Radzie Rodziców pięknym wierszem recytowanym przez uczennicę Olę Chrabkowską, zaś przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Kinga Damps i Patrycja Woss wręczyły kwiaty i pamiątkowe książki. Pani Teresa Pawłowska oraz p. Elżbieta Chrabkowska (z-ca przewodniczącej) po przedstawieniu sprawozdania z dwuletniej działalności złożyły na ręce dyrektora szkoły kwiaty symbolizujące wdzięczność za owocną współpracę. To ważne wydarzenie dla społeczności szkolnej miało miejsce w gimnazjum, w dniu 14.12.2009 r. Na powyższym spotkaniu wybrano nowe Prezydium Rady Rodziców, przewodniczącym został p. Piotr Mikołajczyk. Rodzice obiecali wspierać nowowybranego przewodniczącego w jego społecznych obowiązkach. Ponadto na posiedzeniu omawiano bieżące sprawy gimnazjum, wyzwania i oczekiwania. Wiele uwagi poświęcono tym, dla których ta szkoła funkcjonuje, czyli uczniom. Rodzice rozstali się ze świadomością dobrze wykorzystanego czasu.

Rada Rodziców Gimnazjum Publicznego im. Pisarzy Kaszubsko – Pomorskich w Luzinie
Kadencja 2007 – 2009
(ustępująca Rada Rodziców)