Powiatowy Turniej Siatkówki Chłopców im. Arkadiusza Gołasia Siatkówka 4-osobowa szkół gimnazjalnych
W sobotę 4 kwietnia 2009 w hali widowiskowo-sportowej w Luzinie odbył się Powiatowy Turniej Siatkówki Chłopców im. Arkadiusza Gołasia. Rywalizowało ze sobą pięć 4 osobowych drużyn z gimnazjów w Luzinie, Łebieniu i Jastarni. Rywalizacja toczyła się równolegle na dwóch boiskach. Rozegrano 10 meczów systemem „każdy z każdym”. Najlepsi okazali sią gimnazjaliści z UKS w Jastarni, którzy bez straty seta wygrali swoje mecze. Drugie miejsce zdobył pierwszy zespół naszego gimnazjum, trzecie natomiast zespół UKS Libero Łebień. Obie drużyny rozegrały zacięty pojedynek, w którego tie-breaku lepsi okazali się gospodarze. Czwarte i piąte miejsce miejsce zdobyły drugi i trzeci zespół z gimnazjum w Luzinie.
Najlepsze trzy drużyny otrzymały puchary, a wszyscy uczestnicy dyplomy i nagrody rzeczowe, które zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Wejherowie. Turniej zorganizowało Gimnazjum Publiczne w Luzinie oraz UKS „Kaszub” Luzino i Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie. Zawody przygotowali i prowadzili Piotr Sonnenberg i Dariusz Nadolski wraz z absolwentami luzińskiego gimnazjum

D.N.